Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı yıllardır kadına yönelik şiddetle mücadele ediyor. Kadına yönelik şiddete karşı yürüttüğü mücadeleyi ve Mor Çatı dostlarının dayanışması sayesinde kurduğu kadın dayanışma ağını güçlendirmek için sizlerin de desteğine ihtiyaç duyuyor. Mor Çatı ürünlerini alarak veya Mor Çatı’ya düzenli destek olarak siz de bu dayanışma ağının bir parçası olabilir, kadınların ve çocukların şiddetten uzak hayatlar kurmalarına katkı sunabilirsiniz.

Kadın tasarımcılar Mor Çatı’nın 30. yılı için tasarladı!

Mor Çatı’nın 30. Yılı için Ayşe Deniz Yeğin, Deniz Marşan/Direct Message, Dilara Fındıkoğlu, Eda Güngör/Museum of Fine Clothing, Mehtap Elaidi, Meltem Özbek, Özlem Ahıakın, Simay Bülbül,  Şansım Adalı/Sudi Etuz ve Zeynep Tosun’un tasarladığı tişörtleri [email protected] adresine sipariş vererek ya da Morhipo ve Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz.

Başak Dizer, Cansu Tosun, Cemre Ebuzziya, Didem Soydan, Dilan Deniz, Ezgi Mola, İrem Sak, Meriç Aral, Nurgül Yeşilçay ve Şebnem Bozoklu tişörtleri giyerek ve Zeynep Üner fotoğrafları çekerek Mor Çatı’ya destek oldular.

Mor Çatı ürünleri

Mor Çatı dostu kadın tasarımcılar Jale Hürdoğan, Ayşe Deniz Yeğin, Elif Cığızoğlu, Zeynep Ökmen, Ayça Sytmen, Feyhan Güver, Zeynep Erdoğan, Arzu Yayıntaş, Binnur Tanfer ve Selen Özus tarafından tasarlanan Mor Çatı ürünlerini ve İki Soluk Arası Dayanışma Sergisi’ne katılan Arzu Yayıntaş, Ayşecan Kurtay, Balca Ergener, Beyza Boynudelik, CANAN, Didem Ünlü, Ekin Saçlıoğlu, Fulya Çetin, Gözde İlkin, Gülçin Aksoy, Güneş Terkol, H. Berrin Simavlıoğlu, Neriman Polat, Nurcan Gündoğan, Peri Demirbaş, Sevil Tunaboylu, Şafak Şule Kemancı, Tuse Tamer, Ülgen Semerci ve Yasemin Özcan’ın eserlerinden oluşan kartpostal setlerini [email protected] adresine sipariş vererek ya da Morhipo’dan satın alabilirsiniz.

Fotoğraflar: Merve Ece Yılmaz
Styling: Meltem Kerrar

Mor Çatı Ürünleri Fiyat Listesi

Kraft Defter: 45 TL
Not Defteri: 10 TL
Büyük Bez Çanta: 75 TL
Küçük Bez Çanta: 30 TL
Kupa: 40 TL
Kitap Ayracı: 5 TL
Tişört: 140 TL
Broş: 110 TL
Kolye: 110 TL
Minik Küpe: 110 TL
Bileklik: 110 TL
Boyun Askı İpi: 15 TL
Kartpostal Seti (20’li): 50 TL
30. Yıl Blok Pulu: 100 TL

Fiyatlar ürünlerin KDV dâhil perakende satış fiyatıdır. Toplu alımlarda ürün adedine göre indirim uygulanmaktadır. Detaylı bilgi ve sipariş için Mor Çatı Dayanışma Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.